CONTACT

Mars en Showband Jong Beatrix en Beatrix’ Drum & Bugle Corps zijn een onderdeel van de Vereniging Beatrix Korpsen.

Wilt u meer informatie over de Vereniging Beatrix Korpsen, neemt u dan contact met ons op:


Bezoekadres


Postadres / Bankgegevens

Adres clubgebouw
Vereniging Beatrix Korpsen
Neuweg 357
1215 JA Hilversum
NederlandTel: +31 (0)35-6215571
gebouwbeheer@beatrix.org

Postadres

Postbus 1512
1200 BM Hilversum
NederlandBankgegevens
Vereniging Beatrix Korpsen
NL29INGB0003048887
INGBNL2A

Bestuur
Voorzitter 
Jaap van Waveren
Tel: +31 (0)6-29 25 46 64
voorzitter@beatrix.org
Secretaris
Adriaan de Kruiff
Tel: +31 (0)6-20 62 63 02
secretaris@beatrix.org
PR & Projecten
Jeroen Ten Brinke
Tel: +31 (0)6-43 74 74 00
pr@beatrix.org
Penningmeester
Hilko Fieret
Tel: +31 (0)6-28 97 36 04
hilko.fieret@beatrix.org
Faciliteiten & Equipement
Rob Lam
Tel: +31 (0)6-51 56 45 50
rob.lam@beatrix.org
Coördinator Jong Beatrix
Natasja Versteeg
Tel: +31 (0)6-43 08 17 27
natasja.versteeg@beatrix.org


Internet  
Algemeen
Beatrix Internet Commissie
bic@beatrix.org
Website
VBK Webmaster
webmaster@beatrix.org